Rajdowa Paleta Kolorów

 

Naklejka

W imieniu Fundacji 4×4 Dzieciom oraz Fundacji LOTTO Milion Marzeń chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na niezwykłą imprezę pod hasłem „Rajdowa Paleta Kolorów” która odbędzie się 14 listopada 2015 w Kuklówce : )


Dla dzieciaków planujemy ogrom atrakcji, których nie sposób opisać w kilku słowach. Oczywistą sprawą będzie wyprawa samochodami terenowymi, co jest niebywałą przygodą. Dla nas dorosłych też planujemy sporo ciekawego, więc nie może Was zabraknąć! Bardzo liczymy na Wasz udział i wsparcie. Wszystkich chętnych, którzy maja samochody terenowe , uśmiech na twarzy i chęć sprawienia Dzieciom radości zapraszamy !!! Często słyszymy, że uśmiech na twarzach podopiecznych zostaje jeszcze długo po imprezie, a wspomnienia są pełne kolorów w ich szarej codzienności! Po prostu musimy tam być wszyscy.
Nazwa imprezy „Rajdowa Paleta Kolorów” nie jest przypadkowa. Dzięki uprzejmości sponsora będziemy mieli szansę dosłownie i w przenośni pomalować Dzieciakom Świat, a dokładniej mówiąc nadamy nie tylko wspomnieniom ale i ich pokojom kolory odnawiając Dom Dziecka w Krasnem oraz w Ornecie. To dla nas ogromne wydarzenie, które będzie zapoczątkowane offroadową zabawą.
Uwaga! 14 Listopada zaszczyci nas swoją obecnością pewna szczególna osoba. Osoba związana z motoryzacją, ale również z pomocą charytatywną. Specjalnym gościem będzie Pan Krzysztof Hołowczyc.
Do tegorocznej zabawy zaprosiliśmy naszych podopiecznych z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem, Placówki Opiekuńczo – wychowawczej „MÓJ DOM” w Ornecie oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Praga Północ
Widzimy się 14 litopada w Kuklówce!

FORMULARZ DO ZAPISÓW:

https://docs.google.com/forms/d/1aF0OGi41bANvmRxFRG2BgLsqb-JIZiUnPfsG3izJOTo/viewform

MAPKA DOJAZDU NA IMPEZĘ:

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=z0Z_rxgT1uV0.kwg3b3vgUYF4

PLAN WYDARZEŃ:
9:00-10:00
Zjazd załóg terenowych i oczekiwanie na dzieci
10:00
Start imprezy ( przywitanie dzieci , zdjęcie grupowe, start fotopieczątkowych zawodów
12:00-12:30
Przyjazd dzieci z terenu ( rozstrzygniecie zawodów ) Powitanie gościa specjalnego Pana Krzysztofa Hołowczyca
13:00 – 13:30
Obiad i deser
13:30-15:30
Czas wolny , atrakcje dodatkowe zapewnione przez sponsora Akzo Nobel, jazda freestyle, możliwość skorzystania z symulatora jazdy pod okiem Pana Krzysztofa, zabawy z maskotką sponsora
16:00
Zakończenie imprezy pożegnanie dzieci i wszystkich uczestników

NASZE WYDARZENIE NA FACEBOOKU:

fblogo4x4