Ferie zimowe 2019r

Human rights are for everyoneKażdego roku podczas ferii zimowych wychowankom organizowane jest zimowisko. W tym roku pomagamy Ośrodkowi Wsparcia Dziecka i Rodziny „Kolo” w zorganizowaniu takiego wyjazdu, w związku z czym szukamy sponsorów i prosimy o wsparcie finansowe i organizacyjne, które pomoże spełnić to marzenie Dzieciom.

 

Wychowankowie Domów Dziecka doświadczają wielu przykrych przeżyć, zależy nam, by w obliczu tych krzywd spotykało ich również coś dobrego, przyjemnego, by mieli szansę choć na chwilę oderwać myśli od swoich życiowych tragedii ciesząc się pięknem polskiej przyrody, ucząc nowych umiejętności, zdobywając nowe doświadczenia, przeżywając przygody, które są później najpiękniejszymi ze wspomnień. Chcemy, by ich dzieciństwo wypełniało się nowymi dobrymi chwilami.

 

Zbieramy środki pieniężne na pokrycie kosztów wyjazdu, ale również potrzebujemy wsparcia logistycznego.
Cenne będą fajne kontakty z pensjonatami w górach, wypożyczalniami narciarskimi, organizatorami rozrywki, instruktorami itp itd.

Szacunkowy koszt wyjazdu jednej osoby to około 1000zł.
Opiekę nad dziećmi będą sprawować wychowawcy z Ośrodka.

O wyjeździe marzy około trzydzieścioro podopiecznych. (finalna liczba zależy od różnych prywatnych sytuacji, które mają dzieci)

Wyjazd planujemy na nadchodzące ferie województwa mazowieckiego.

Jest plan by odwiedzić Tatry ale oczywiście każde inne miejsce w górach nas ucieszy.

 

Na bieżąco będziemy informować o sytuacji na naszym profilu facebookowym  fblogo4x4

Liczymy na Waszą pomoc.